BAŞKAN MESAJI

Turizm, otelcilik ve hizmet sektörünün hızla ivme kazandığı ve rekabetin arttığı son yıllarda biz de Elemeği Project Solutions olarak müşterilerimize üst düzey kalitede proje çözüm ortaklığı yapmaktayız.

2004 yılında Bursa’da kurulan şirketimizin 12 sene sonra geldiği noktaya baktığımızda uluslararası pazarda hatırı sayılır bir ölçekte pay sahibiyiz. Milyon dolarlık projelere teklif verdiğimiz bu dönem öncesinde Bakü’deki Blvgari mağazası ile başlayan yolculuğumuzda bizimle birlikte yürüyen tüm tedarikçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Lokal otellerde Divan, Dedeman gibi güçlü otel zincirleri ile, uluslararası otellerde ise Yalta’da yer alan Rixos Mriya Resort ile başlayan Rixos otelleri iş ortaklığı ve Radisson Blu, Hilton, Sheraton, Ramada, Holiday Inn, Wyndham, Mariott, Millenium gibi büyük otel zincirlerinin proje ortaklığını yapmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle Kigali Oditoryumu ve Radisson Blu Hotel projeleri ile Afrika ve Mekke’ye de ayak basmış bulunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra ünlü restoran zinciri Nobu ile Moskova’da başlayan ve yine dünyanın önemli restoran ve bar markalarına hizmet veren şirketimiz, Türkiye’nin en kaliteli giyim ve aksesuar markaları arasında yer alan Vakko ve Beymen’in de en önemli çözüm ortaklığını üstlenmektedir.

Özel üretimden butik üretime kadar, ihtiyaç duyulan mobilya, döşeme, metal işleme ve boyama birimlerini bünyesinde barındıran fabrikamıza ek olarak 20.000 metrekare büyükleğinde ki yeni fabrikamız ile üretim gücümüz ikiye katlanarak büyümeye devam ediyor.Hali hazırda var olan mimarlık ofisimizin yanı sıra İtalya’dan transfer ettiğimiz İç Mimar Slobodan Krivokapic başkanlığında yeni bir tasarım ekibi kurduk. Genç ekibimizle çalışmalarımızı sürekli gelişen konsepte paralel olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz güven başta olmak üzere, işine âşık ve büyük bir özveri ile çalışan arkadaşlarımızla birlikte nice projelere imza atmayı hedefliyoruz.

2017 yılının ilk çeyreğinde faaliyete giren Londra ofisimizden sonra Birleşik Arap Emirlikleri’nde açtığımız Abu Dhabi ofisimiz ve Ekim ayında faaliyete giren New York ofisimiz ile birlikte 3 önemli noktadan, tüm dünyayı gözetleyeceğiz.

Elemeği Project Solutions markasının bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunmak isterim.

Ülkemizi, uluslararası piyasada en iyi şekilde temsil etmekten gurur duyuyoruz.


 
Sevgi ve saygılarımla,
Mehmet Aksöz
İç Mimar