Ekip

Yönetim Kurulu

Mehmet AKSÖZ

Yönetim Kurulu Başkanı
İç Mimar

Can AKSÖZ

Yönetim Kurulu Üyesi
İnşaat Mühendisi

Yönetim Kurulu Danışmanları

Mahmut ÖZBERK

Genel Müdür
Mimar

Gizem AKSÖZ

Yönetim Sistemleri Direktörü
Endüstri Mühendisi

Gülşah KARAYEL

Yönetici Asistanı

Şinasi AYDEMİR

Mali Danışman
Yeminli Mali Müşavir

Esin BERKER

Hukuk Danışmanı
Avukat

Oğuz TOSUN

Proje Danışmanı
İç Mimar

Coşkun PAŞAOĞLU

Bilişim Sistemleri Danışmanı

Londra Ofis

Gizem ÖZLÜK

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İç Mimar

Emine MUSLU

Londra Ofisi Temsilcisi
İç Mimar

William Vaughan-EDWARDS

Londra Ofisi Yönetici Asistanı

Dubai & Abu Dhabi Ofis

Umut GÜRER

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Yöneticisi

Yönetim ve Sistem

Göksel ALLAR

ERP Veri Tabanı Uzmanı
Kimyager

Gökhan SÖZÜMÇETİN

ERP Bilgi İşlem Sorumlusu

Tasarım Geliştirme Grubu

Slobodan KRIVOKAPIC

Tasarım Grup Müdürü
Mimar

N.Başak YURTTAŞ

Tasarım Ekibi Müdürü
Dr.İç Mimar

Yağmur KİRMANLIOĞLU

Yüksek İç Mimar

Yunus Emre ÇAKMAK

İç Mimar

Başar SEVİN

İç Mimar

Neslihan KARAÇİM

Mimar

Sedef Nur CANKURT

Yüksek Mimar

Neslihan PEKSAĞ

Teknik Ressam

Kürşad HAZER

İç Mimar

Özlem HAS

Yüksek Mimar

Nuyel GÜNERTEN

İç Mimar

Proje Geliştirme Grubu

Tayfun ÖZKAYNAK

Projeler Müdürü
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Mine BÜYÜKARMAN

Mimar

Özlem ÖZDİL AKSU

Mimar

Saide GENÇMEN

İç Mimar

Figen POLAT

İç Mimar

Yılmaz CENGİZ

İç Mimar

Alpay PALA

Mimar

Emir KAPIC

Mimar

Damla Ece Erdem PIÇAK

Mimar

Bahtiyar GELYAGİL

Mimar

Mehmet BOZACIOĞLU

İç Mimar

Yavuz Selim TAHİNCİOĞLU

Mimar

Merve KIRIMCI

Mimar

Bahar KİREMİTÇİ

Mimar

Yıltay BOZPINAR

Mimar

Mine GÜN ÇAVUŞ

Mimar

Ata AKBULAK

İç Mimar
Şantiye Sorumlusu

Behiç KARASU

Proje Sorumlusu
İnşaat Mühendisi

Gülşah CENGİZ

Mimar

İklim TUNA

Mimar

Duygu ÜLKÜ AKKUŞ

Mimar

Ömer SAĞCAN

Mimar

Sami ZEKERİYA

Şantiye Sorumlusu
Mimar

Deniz ÖZTÜRK

İç Mimar

Muhammed AKDENİZ

Şantiye Sorumlusu

Edip ÇAKIL

Mobilya Dekorasyon Teknikeri

Sedat ÇAĞLAYAN

İnşaat Teknikeri

Teklif ve Maliyet

Gözde PERK TOK

Teklif ve Maliyet Analiz Müdürü
Yüksek İç Mimar

Pelin ELMACIOĞLU

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
İç Mimar

Özlem SÖZER İTMİŞ

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Makina Resim Konstrüksiyon Teknikeri

Yunus COŞGUN

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
İnşaat Teknikeri

Veysel HALICI

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mobilya Teknik Öğretmeni

Zeynep ÖZTÜRK ÖZER

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mimar

Özlem OKAN ULUTAŞ

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mimar

Numan KAPLAN

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Makina Mühendisi

Satış Geliştirme

Merve YARKIN

Satış Geliştirme Müdürü
Mimar

Selen CİVAN

Satış Geliştirme Sorumlusu
Şehir Planlama

Sezgi SERİNTÜRK

Mimar

Hadi Alkım SUSAM

Malzeme ve Kaynak Mühendisi

Satış Pazarlama

Mustafa ARAL

Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Doğa TİMOÇİN

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Marka Yönetimi

Merve ERÜNSAL

Marka Yöneticisi

Ali PÜSKÜLLÜ

Grafik Tasarımcı

Planlama&
Kontrol

Özlem ERGÜVENÇ

Planlama Yöneticisi
İç Mimar

Ufuk ALTUN

Üretim & Planlama Sorumlusu
Mobilya ve Dekorasyon Teknikeri

Ahmet KANBUR

Planlama Sorumlusu

Nurkan Şeref METEL

Planlama Sorumlusu
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Olcay KARATAŞ

Planlama Sorumlusu

Meltem BAŞTÜRK

Planlama Sorumlusu

Üretim

Bahadır Cem KIZILTUĞ

Genel Koordinatör
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Hakan ÖZGEN

Üretim Müdürü

Ercan COŞKUNDENİZ

Üretim Müdürü - Metal Operasyonları
Makina Mühendisi

Sertan Cenk ÖZER

Üretim Yöneticisi

Özgür KASAPOĞLU

Üretim Yöneticisi
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Atilla ALTINBAŞ

Üretim Sorumlusu

Seçil YÜKSEL

Veri Giriş Sorumlusu

Kumru DİNÇER

Bakım Mühendisi

Serdar TÜRKEL

Metal Ürün Tasarım ve Üretim Sorumlusu

Ebubekir YILDIRIM

Ahşap Üretim Sorumlusu

Bayram ÇETİNKILIÇ

Ahşap Üretim Sorumlusu

Ür-Ge

Serdar YAŞAR

ÜR&GE Sorumlusu

İbrahim TETİK

ÜR&GE Sorumlusu

İlkay KASAPOĞLU

ÜR&GE Sorumlusu
Mobilya Dekorasyon Öğretmeni

Serhan AKINCITÜRK

ÜR&GE Sorumlusu
İç Mimar

Mahsun SAĞLAM

ÜR&GE Sorumlusu

Özgür AY

ÜR-GE Sorumlusu

Lojistik

İhsan ARSLAN

Lojistik Sorumlusu

Verda KATRAĞ

Lojistik Sorumlusu

Hakan SANCAR

Lojistik Sorumlusu

Tanzer TOPAL

Lojistik Sorumlusu

Satın Alma

Deniz ATEŞ

Satınalma Müdürü

Gökhan DERE

Satınalma Yöneticisi

Arzu GAZİOĞLU

Satınalma Sorumlusu

Kaan BERİ

Satınalma Sorumlusu

Ercan KÖKSALDI

Satınalma Sorumlusu

Bülent ŞAHİN

Satınalma Görevlisi

Ayhan AK

Satınalma Sorumlusu

Zuhal ULUOCAK

Satınalma Sorumlusu

Maliyet Kontrol

Kübra BÜRCE

Maliyet Kontrol Sorumlusu

Angın İlkan İLHAN

Maliyet Kontrol Sorumlusu

Ahmet Berkay KÜÇÜKKAYA

Maliyet Kontrol Sorumlusu

Kalite ve Sistem Yönetimi

Sinem YARATAN

Kalite Sistem Yöneticisi
İş Güvenliği Uzmanı

Diğdem YILMAZER

Kalite Kontrol Yöneticisi

Asuman MUTLU

Kalite Kontrol Veri Giriş Sorumlusu

Seval AVKIRAN

İş Güvenliği Uzmanı

Sefa Vakkas VAKİTBİLİR

İş Güvenliği Uzmanı

Fulya ÇELİK

İş Güvenliği Uzmanı

Muhasebe ve Finans

Günal DEĞİRMENCİ

Muhasebe Müdürü
SMMM

Fatih BOZDEMİR

Finans Müdürü

Volkan YASAK

Finans Sorumlusu

Tuba YÜCE

Muhasebe & Finans Müdür Yardımcısı

Melek CAN

Muhasebe Sorumlusu

Begüm TOKDUR

Muhasebe Sorumlusu

Nurdan IŞIK

Muhasebe Sorumlusu

Cemil ÇALIŞKAN

Muhasebe Sorumlusu

İnsan Kaynakları

Öznur ATILGAN

İnsan Kaynakları Direktörü

Funda DEMİR

İnsan Kaynakları Müdürü

Eda EKİZ

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Gönül SEVER

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Buse KAYA

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Ramazan BOZKUŞ

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Tezcan ÖZTOPALOĞLU

İnsan Kaynakları Sorumlusu

İdari Asistan

Nursemi KURUBAŞ

İdari Asistan

Dilara YALDIZ

İdari Asistan